חייג/י עכשיו 072-371-2105

מהי שיטת השערה?

מהי שיטת השערה?

גבות יפות ומטופחות עם צורה מושלמת הוא חלומן של נשים רבות. ביום-יום כמעט ואיננו נותנות את דעתנו עד כמה משפיעות הגבות על צורת הפנים והפרופורציות בין חלקי הפנים השונים ונותנים אופי רב להבעות הפנים שלנו ולמבט בעיניים.

כיום, מציעה הקליניקה המתקדמת של מורן ברוכים לטיפולים אסתטיים טיפול חדשני בטכנולוגיה פורצת דרך המציעה פתרון יוצא דופן לקבלת המראה החלומי. על-מנת לשנות את מראה הגבות שלך לאורך זמן ולקבל את מה שתמיד רצית, אנו מזמינים אותך להכיר את השינוי המהפכני שמביאה איתה שיטת השערה בגבות על- ידי יד האמן של מורן ברוכים.

כיצד פועלת השיטה?

מדובר בשיטה חדשנית למילוי גבות ששינתה לחלוטין את כללי המשחק בתחום האסתטיקה. הטכניקה החדשה מדמה שיערות וזקיקי שיער על-ידי אמצעי טכנולוגי. על-ידי מחט דקיקה, שהינה בקוטר דקיק כשל שערה, מוחדר פיגמנט אל אזור הגבות ובאמצעות עבודה עדינה ומדויקת של מומחית מנוסה, נוצר מראה של שיערות דקיקות ומלאות הניתנות לעיצוב בכל צורה שתיבחר כך שתותאם בשלמות למראה הפנים הייחודי לך.

האם שיטת השערה מסוכנת?

אצל מורן ברוכים, נעשה בתהליך שימוש בפיגמנט עדין ותואם מראה טבעי. מדובר בתהליך מורכב ומקצועי המבוצע בתנאים סטריליים קפדניים. לכן, טיפול בשיטת השערה אצלנו בקליניקה של מורן ברוכים מגיע עם ביטחון מלא כי המטפלת הוכשרה בטכניקת השערה, הוסמכה בתעודות בתחום והותירה אחריה שורה של לקוחות מרוצים הממליצים על עבודתה האיכותית בכל פה.

אנו משתמשים בציוד החדשני והאיכותי ביותר ומחט חדשה וסטרילית נפתחת בנוכחותך בתחילת הטיפול.

למי זה מתאים?

מכיוון שכל תהליך ההשערה בקליניקה נעשה ביד חופשית, אין סוף לאפשרויות! יש דרכים רבות באמצעותן נוכל לסייע לך להיתרם מטיפול בשיטת השערה ולקבל גבות חלומיות.

  • כל צורה שתיבחר מראש לגבה עשויה לשנות לחלוטין את מראה הפנים, כך שאפשר לצפות להפתעות מרגשות כשהטיפול יסתיים. יחד נבחן איזו צורה תתאים לפנייך.
  • לעתים, ישנה אי סדירות בכיוון הצמיחה של הגבה היוצר מראה משונה. בשילוב הפיגמנט עם שיערות הגבה הטבעיות נוכל לסדר וליישר את הגבות ולשנות את מראך.
  • ניתן למלא מראה גבות דליל או חלקים דלילים כתוצאה מצלקת או כוויה ולתת מראה בריא וחיוני יותר לכלל הפנים דרך מילוי הגבות.
  • האם הגבות שלך נפולות? האם תמיד חושבים שעובר עליך יום קשה או שהעייפות מכריעה אותך, גם כאשר הכל בסדר? גבות נפולות עשויות ליצור הבעת פנים עייפה וממורמרת. נשמח לסייע לך להרים אותן על-ידי השערת הגבות בכיוון מעלה.

 

בכל שנות פעילותה רכשה מורן ברוכים טכניקות רבות בטיפולים אסתטיים. מהצללת גביים ועפעפיים, טיפולי איפור קבוע ומיקרו-פיגמנטציה ועד טיפולי ציפורניים רפואיים, יש לנו כל מה שנדרש על-מנת להשיב לך את התחושה הטובה והנעימה עם מראך. נשמח לענות על כל שאלה ולתאם עמך מפגש בהקדם.

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.