חייג/י עכשיו 072-371-2105

איפור קבוע במרכז

לפני שהתחלתי לעסוק בתחום הקוסמטיקה והמיקרופיגמנטציה צמד המילים “איפור קבוע” העלה לי תמונות של נשים עם גבות אדומות וכחולות משורטטות יתר על המידה, או שפתיים עם תוחם עבה בצבע חום. היום אני פשוט מבינה שלפני כמה שנים עוד לא היתה אפשרות של מראה טבעי, וכשהתחלתי ללמוד את התחום הבטחתי לעצמי שלעולם לא תצא לקוחה עם תוחם חום או גבות מצויירות ולא מחמיאות.

קצת סדר: תהליך המיקרופיגמנטציה מתבצע על ידי החדרת פיגמנט עם מחט לשכבת העור העליונה טכניקה הדורשת מיומנות רבה מאחר שהאיפור הינו קבוע לשנה עד שנתיים ולפעמים גם שלוש שנים במקרה של שפתיים ועיניים ולוקח זמן והמון כסף לתקן פגמים שנוצרו בעקבות טיפול לא מוצלח.

 

ישנם שני סוגי איפור קבוע:

האיפור האסתטי – נועד להדגשת תווי פנים בצורה עדינה המותאמת לגווני העור והשיער של הלקוח/ה כמו מילוי שפתיים בצבע עדין, הדגשת גבות ו’מילוי קרחות’ ואייליינר דקיק.

האיפור הפרא רפואי – המיועד להתקרחות בקרקפת לנשים וגברים, טשטוש צלקות או פיגמנטציה בעור, ושחזור פטמות לאחר ניתוח כריתת שד.

איפור קבוע היינו אחד התחומים אשר אין עליהם פיקוח כלל ולכן חשוב לשים דגש על מספר דברים:

  • בחירת המאפר/ת – הגיעו לפגישת יעוץ, בקשו לראות תעודות הסמכה ועבודות, ובדקו את רמת הסטריליזציה בקליניקה ובתהליך עצמו, ואת החומרים והמכשור איתם מתבצע התהליך ובררו את כל המידע הרלוונטי, אל תתביישו לשאול!
  • במידה וידוע לכן על רגישות באיזור הטיפול (קרקפת עיניים או שפתיים הם האזורים היותר רגישים) התייעצו עם הרופא שלכם
  • היו מעורבים בכל התהליך החל מבחירת הצבע ועד לשרטוט האזור לפני התהליך בכדי לתאם ציפיות ולחסוך עוגמת נפש.

באיפור קבוע אסתטי ניתן לבחור בין שתי שיטות עבודה:

איפור מלא – כאשר בסוף התהליך נותר מראה מאופר בגוונים כהים כמו אייליינר דומיננטי או שפתיים בגוון בולט יותר ואטום הנשארים למשך זמן ממושך יותר.

הדגשת תווי פנים – אשר מדגישה את הפנים בגוונים התואמים לצבע העור והשיער של המטופל/ת הטיפול נועד לחדד את היופי הטבעי ולא להעיב עליו.

שני התחומים היותר מבוקשים היום הם הדמיית זקיקי שיער בקרקפת במיוחד לגברים ומילוי גבות בשיטת השערה הטבעית, בשני המקרים רצוי להשתלב עם הקווים הקיימים של הגבות או הראש ליצירת מראה טבעי.

הטיפולים עורכים בין חצי שעה לשעה רמת הכאב מועטה אך משתנה בין מטופל/ת למטופל/ת וההחלמה עורכת בין שבוע לחודש ובעזרת משחה מתאימה, לכן אל תקבעו טיפול לפני אירוע חשוב.

לאחר כשלוש שנים הצבע דוהה ומצריך טיפול חיזוק.

*הטיפולים מותרים לציבור הדתי ע”פ פסק הלכה של הרב עובדיה יוסף.

הקליניקה שלנו נותנת מענה באזורים הבאים:

  • איפור קבוע בבת ים
  • איפור קבוע בחולון
  • איפור קבוע ברחובות
שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.