שיטת השערה בגבות

חייג/י עכשיו
0723712105

שיטת השערה – מהי?

שיטת השערה הינה שיטה למילוי גבות על ידי טכניקה חדשנית ומתקדמת של הדמיית שיער וזקיקי שיער. בטכנולוגיה חדישה שהפכה כבר ללהיט באירופה, מוחדר פיגמנט אל הגבה היוצר מראה שיער צפוף ומלא שניתן לעצב כך שישנה את צורת הגבות באופן המושלם לתווי הפנים שלך.

שיטת השערה

למי מתאימה שיטת השערה בגבות?

האפשרויות הרבות והשימוש הגמיש בשיטה מאפשרים לבצע תיקונים רבים במראה הגבות שיספקו מראה חדש לחלוטין של תווי הפנים שלך.

  • אם מראה הגבות שלך הוא דליל או עם חלקים ללא שיער, ניתן לעבות אותן על ידי השיטה.
  • במקרה בו כיוון צמיחת הגבות שלך אינו מסודר, ניתן לשזור את שיערות הגבה הקיימות עם הפיגמנט שיוחדר כדי לשוות מראה ישר ומסודר לשערות הגבה.
  • באמצעות שיטת השערה בגבות ניתן לבצע “הרמה” של הגבה לתיקון מראה נפול או עייף.

 

ליצירת מראה חדש וצעיר פונים לאשת המקצוע הטובה ביותר

לצורך ביצוע תהליך ההשערה, יש צורך ביד אמן מדויקת ומכשור איכותי ומתקדם וכמובן – נדרשת עין טובה, מקוריות ויצירתיות למתן פתרונות מותאמים לכל צורך אינדיבידואלי. כך ששילוב ההשערה עם הגבות הקיימות יביאו לתוצאה הכי טובה והכי טבעית שיש.

בכל הקשור לטיפוח ויופי, כמעט ולא יוצא לנו להקדיש מחשבה מעמיקה על צורת הגבות שלנו וכיצד היא משפיעה על מראה הפנים, אבל הרבה פעמים, גבות מלאות, יפות ומטופחות יכולות לעשות את כל ההבדל.

פתרון קבוע ומתקדם יכול לתת לנו את המראה שתמיד רצינו. לכן, יותר ויותר לקוחות מתעניינים היום בשיטת השערה למילוי הגבות למראה צעיר ורענן.

מורן ברוכים – מומחית עם הכשרה בינלאומית לשיטת השערה המשוזרת

מורן ברוכים היא בוגרת ומדריכה באקדמיה ביוטק איטליה הנחשבת ביותר בתחום המיקרופיגמנטציה.

מורן עברה הכשרות בתחום האיפור קבוע והמיקרופיגמנטציה אצל מאסטרים מן השורה הראשונה, והכשרה מיוחדת בתחום המיקרופיגמנטציה בגבות אצל המאסטרית הבין לאומית מריקה.

מורן שולטת בטכניקות רבות, וביניהן שיטת MBS – שיטת השערה המשוזרת. השיטה הייחודית של מורן משלבת את השיער שכבר קיים בגבות, בצורה הכי טבעית, ובתהליך שבסופו לא מורגש כלל כי הגבות עברו תהליך כלשהוא. התהליך ללא כאבים בכלל בטכניקות החדשות ביותר בתחום הפיגמנטים, אשר לא מאפירים או מכחילים עם הזמן.

בשיטת ההשערה המשוזרת שמובילה בישראל מורן ברוכים, משולב השיער שכבר קיים בגבות עם הפיגמנט המוחדר, בצורה הטבעית ביותר שניתנת ובטכניקה עדינה שלא תשאיר כל רושם כי נעשה תהליך כלשהו לגבות. התהליך כולו נטול כאבים לחלוטין ולא מערב פציעת רקמות. בקליניקת Moran’s Place בבעלות מורן ברוכים משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הפיגמנטציה. כמו כן, הפיגמנט בו נעשה שימוש הוא מהאיכות הטובה ביותר ולא מאפיר או מכחיל עם הזמן.

אל תסמכו רק על הדברים הנאמרים כאן, היכנסו אל גלריית התמונות ואל גלריית הסרטונים באתר שלנו והתרשמו מהעבודה המקצועית והלקוחות המרוצים.

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ולהתקדם כבר היום לקראת הדבר הבא בתחום – איפור קבוע בשיטת השערה. התקשר/י עכשיו! 0723712105

מוזמנים להשאיר פרטים בלחיצה כאן ונחזור אליכם, או לפנות אלינו במייל או בווטסאפ:

נגישות