שיטת השערה בגבות

חייג/י עכשיו
0723712105

בכל הקשור לטיפוח ויופי, כמעט ולא יוצא לנו להקדיש מחשבה מעמיקה על צורת הגבות שלנו וכיצד היא משפיעה על מראה הפנים, אבל הרבה פעמים, גבות מלאות, יפות ומטופחות יכולות לעשות את כל ההבדל.

פתרון קבוע ומתקדם יכול לתת לנו את המראה שתמיד רצינו. לכן, יותר ויותר לקוחות מתעניינים היום בשיטת השערה למילוי הגבות למראה צעיר ורענן.

מהי שיטת השערה בגבות?

שיטת השערה הינה שיטה למילוי גבות על ידי טכניקה חדשנית ומתקדמת של הדמיית שיער וזקיקי שיער. בטכנולוגיה חדישה שהפכה כבר ללהיט באירופה, מוחדר פיגמנט אל הגבה היוצר מראה שיער צפוף ומלא שניתן לעצב כך שישנה את צורת הגבות באופן המושלם לתווי הפנים שלך.

למי מתאימה שיטת השערה בגבות?

האפשרויות הרבות והשימוש הגמיש בשיטה מאפשרים לבצע תיקונים רבים במראה הגבות שיספקו מראה חדש לחלוטין של תווי הפנים שלך.

  • אם מראה הגבות שלך הוא דליל או עם חלקים ללא שיער, ניתן לעבות אותן על ידי השיטה.
  • במקרה בו כיוון צמיחת הגבות שלך אינו מסודר, ניתן לשזור את שיערות הגבה הקיימות עם הפיגמנט שיוחדר כדי לשוות מראה ישר ומסודר לשערות הגבה.
  • באמצעות שיטת השערה בגבות ניתן לבצע “הרמה” של הגבה לתיקון מראה נפול או עייף.

 

ליצירת מראה חדש וצעיר פונים לאשת המקצוע הטובה ביותר

לצורך ביצוע תהליך ההשערה, יש צורך ביד אמן מדויקת ומכשור איכותי ומתקדם וכמובן – נדרשת עין טובה, מקוריות ויצירתיות למתן פתרונות מותאמים לכל צורך אינדיבידואלי. כך ששילוב ההשערה עם הגבות הקיימות יביאו לתוצאה הכי טובה והכי טבעית שיש.
מורן ברוכים עברה הכשרות רבות בתחום האיפור הקבוע והמיקרופיגמנטציה אצל מאסטרים מן השורה הראשונה ונחשבת לאשת מקצוע מובילה בתחום.
● בוגרת האקדמיה ביוטק איטליה ואף שימשה שם כמדריכה.
● הכשרה מיוחדת בתחום המיקרופיגמנטציה בגבות אצל המאסטרית הבין לאומית מריקה.
● רכשה שליטה בטכניקות רבות וביניהן שיטת MBS – שיטת ההשערה המשוזרת.

בשיטת ההשערה המשוזרת שמובילה בישראל מורן ברוכים, משולב השיער שכבר קיים בגבות עם הפיגמנט המוחדר, בצורה הטבעית ביותר שניתנת ובטכניקה עדינה שלא תשאיר כל רושם כי נעשה תהליך כלשהו לגבות. התהליך כולו נטול כאבים לחלוטין ולא מערב פציעת רקמות. בקליניקת Moran’s Place בבעלות מורן ברוכים משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הפיגמנטציה. כמו כן, הפיגמנט בו נעשה שימוש הוא מהאיכות הטובה ביותר ולא מאפיר או מכחיל עם הזמן.

אל תסמכו רק על הדברים הנאמרים כאן, היכנסו אל גלריית התמונות ואל גלריית הסרטונים באתר שלנו והתרשמו מהעבודה המקצועית והלקוחות המרוצים. בעמוד הפייסבוק שלנו, תוכלו לקרוא תגובות והמלצות של עשרות לקוחות מרוצים שכבר יצאו מהקליניקה עם לוק חדש ומרגש.

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ולהתקדם כבר היום לקראת הדבר הבא בתחום האיפור הקבוע.

לפרטים נוספים ולקביעת תור – התקשר/י עכשיו! 0723712105

לקריאת המלצות של קהל לקוחותינו היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו שמופיע בתחתית האתר.

 

נגישות