הדמיית זקיקי שיער

חייג/י עכשיו
0723712105

הדמיית זקיקי שיער הנקראת גם מיקרופיגמנטציה – השיטה החדשה שמנצחת את הקרחות

מורן ברוכים מבצעת הדמיית שיער וגם מתמחה בתחום של מיקרופיגמנטציה במקצועיות ועם תוצאות מוכחות, גם לגברים וגם לנשים.

ההדמיה על הקרקפת, נחשבת היום כטכניקה פורצת דרך בפתרון של בעיות התקרחות של נשים ושל גברים, שמוצאים את עצמם עם מפרצים בשיער או התחלה של קרחות שעם הזמן רק ילכו ויתקרחו יותר, עד לאבדן של זקיקי שיער רבים.

מורן ברוכים משתמשת לצורך הדמיית שיער ברולר מיוחד NPM שיש לו יכולת לכסות שטחים נרחבים במינימום זמן.

הדמיית השיער שמורן ברוכים עושה מחזיקה מעמד בין שנה ל-3 שנים (משתנה בין מטופל למטופל). מדובר על טיפול אחד אינטנסיבי, בו הלקוחות עוברים הדמיית שיער מאסיבית חד פעמית לכיסוי כל הקרחות והמפרצים.

מאיפה מגיעות הקרחות ?

גברים ונשים רבים סובלים מנשירת שיער או התקרחות על רקע גנטי או מסיבות אחרות כמו: שינויים הורמונאליים, דיאטות, מחלות, שימוש בתרופות, שימוש בסמים ועוד.

כל אלה משפיעים על מראה השיער ואנשים בקבוצות הסיכון הללו, מתחילים להנשיר שיער. בבוקר הם מוצאים פלומות שיער על הכרית, המברשת מתמלאת בשיער וזה סימן- שיש להם נשירת שיער מוגברת.

אם הם יבחנו טוב טוב את הקרקפת שלהם, הם גם יגלו שמתחילות אצלם קרחות קטנות, סוג של איבוד שיער באזורים מסוימים שלאט לאט, ילכו ויתרחבו ויהפכו לקרחות של ממש.

מיקרופיגמנטציה

קרחת של גברים וקרחת של נשים

בואו נאמר שהיום בעיקר לאור אופנת תספורת המארניס, גברים איכשהו מסוגלים גם להיראות טוב, אפילו מאוד גבריים ומאוד אופנתיים בלי שיער, אם כי תספורת מארינס לא מתאימה לכל גבר, ולכן יש גברים רבים המגיעים למורן ברוכים כדי לבצע הדמיית שיער.

כשמדובר בראש של אישה זה כבר סיפור אחר לגמרי. אחד מהדברים בהם משקיעה אישה וגאה בו מאוד, זה השיער שלה.

אישה שמתחילה מאיזה שהיא סיבה לאבד שיער, עלולה למצוא את עצמה במצב של חוסר ביטחון, הסתגרות ועד לתחושת בושה לצאת מהבית. מראה של קרחות בראש של אישה, נראה כמו הזנחה, מאוד לא אסתטי ולא מחמיא ואין אישה שתחוש בנוח במצב כזה.

בעבר נהגו נשים וגם גברים שסבלו מהתקרחות לחבוש פאות, אבל זה היה כל כך בולט וכל כך לא אסתטי שהם ממש נראו “מחופשים”. יש נשים שכדי לכסות על המפרצים והקרחות נוהגות לחבוש כובעים או מטפחות כאשר הלחץ שהן מפעילות על הקרקפת עלול לגרום להן לנשירה מוגברת ומשום כך זה לא מומלץ.הדמיית זקיקי שיער

מיקרופגמנטציה

תהליך של הדמיית שיער מדמה את צבע ומיקום זקיקי השיער ומעניק את הרושם של שיער מלא. הטכניקה היא לצבוע עם פיגמנט בצבע שמתאים לצבע השיער את ראשי הזקיקים המתים, ובכך ליצור מראה של זקיקים חדשים וראש מלא.

מורן ברוכים היא מומחית בתחום הדמיית זקיקי שיער על הקרקפת עם מכשיר מיוחד שמשמש אותה לצורך כך, משום שצריך לדעת לזהות את מיקום הזקיקים, את העובי של השיער, את הצבע ולבצע את ההדמיה כך שתשתלב בשיער עצמו, ותיראה כמה שיותר טבעית עד כדי כך שלא יזהו שהראש הזה עבר הדמיה.

חשוב מאוד לעשות את זה באופן מקצועי, לא להעמיס פיגמנטים אלא רק כפי שנדרש ולעשות זאת בצורה שתתמזג עם המראה של השיער ועם הקרקפת, ולזה צריך יד טובה ולא מעט כישרון ויכולת ביצוע מעולה. ממש יצירת אומנות.

פספוס קל שבקלים עלול להיות מורגש, ואף לבלוט ולכער את האזור ולכן מומלץ לפנות לבעלת מקצוע עם ניסיון ושורה של לקוחות מרוצות עם קרקפת מוצלחת במיוחד אחרי הדמיה של זקיקי שיער.

מוזמנים להשאיר פרטים בלחיצה כאן ונחזור אליכם, או לפנות אלינו במייל או בווטסאפ:

נגישות