חייג/י עכשיו 072-371-2105

איפור קבוע בעיניים

העיניים הינם מהאיברים הבולטים ביותר בפני האישה ויש להן תפקיד חשוב בכל מה שקשור לאסתטיקה ויופי. העור המתוח על העפעפיים ומתחת לעיניים, הריסים והגבות תורמים רבות למראה הכללי של סביבת העיניים.

האיפור נועד להבליט את האיברים הללו, להדגיש נקודות מסוימות, לטשטש מקומות בעייתיים ובאופן כללי לתת לפנים מראה רענן ומושך יותר.

יש נשים שמתאפרות כל יום מחדש ומדי לילה מסירות את האיפור. ויש כאלו שמעדיפות לסדר איפור קבוע שמחזיק מעמד מספר שנים.

תהליך איפור קבוע בעיניים הוא מיוחד

איפור קבוע לעיניים מתאים מאוד לכל אחת שאיננה רוצה להתעסק באיפור מדי יום. נשים עסוקות, קרייריסטיות, נשים שמעוניינות במראה קבוע ועוד הן אלו שזקוקות לו ואף עושות אותו.

איפור קבוע הוא, למעשה, תהליך שבמהלכו מזחדירים פיגמנטים לשכבת הדרמיס העליונה של העור.

אלו נספגים בתוך הרקמות ומצליחים להחזיק מעמד כ3 שנים. צריך לציין, כי התהליך הינו הפיך וניתן לצבוע מחדש את ולשנות צורה במידה והעבודה נעשתה באופן הנכון היום גם ישנה אפשרות להסיר איפור קבוע כושל באזור העיניים ע”י מסיר הנקרא רימובר אך קיימת אפשרות שיישארו סימנים ויש לקחת זאת בחשבון.

מקובל לעשות איפור קבוע לגבות, לריסים, לשפתיים ועוד. כל הפיגמנטים בהם משתמשים בקליניקה שלנו מאושרים על ידי משרד הבריאות האירופאי ומותרים לשימוש. הטיפול ללא כאבים בכלל.

איפור שמתבצע באמצעות צביעת קו הריסים

הצביעה נעשית באזור הריסים. מקובל לצבוע מעל קו הריסים או בתוכן.

צביעה מתחת לקו הריסים אינה  מקובלת בגלל שיכול להיווצר נזק לעיניים. גם כאן ניתן לבחור את סוג האיפור על פי הטעם, מבנה העין והצורך.

ניתן לצבוע בקו שחור דק מעל העפעף והאיפור ידגיש את העין. חלופה שנייה היא צביעת קו דק בתוך הריסים אשר יעמיק את הגוון שלהם ויספק להם מראה מלא. הטיפול קצר ואינו כואב כלל בידיה המיומנות של מורן.

איפור קבוע בקליניקה מקצועית

האיפור הקבוע נעשה בקליניקה שלנו באמצעות מכשיר מיוחד בעל מחט עדינה שמחדירה את הפיגמנטים במהירות ובצורה אחידה לתוך שכבת העור. אנו מבצעים את כל סוגי האיפור הקבוע וטיפולי יופי ואסתטיקה נוספים דוגמת הדמיית זקיקי שיער בקרקפת, השערת גבות, איפור קבוע לשפתיים ועוד.

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.