חייג/י עכשיו 072-371-2105

טיפים לאיפור השפתיים

טיפים לאיפור השפתיים

אם יש חלק חושני ויפהפה בגוף האישה, הרי אלו שפתיה. באמצעותן אנו יכולות לחייך, להפריח נשיקה באוויר, או סתם להחמיץ פנים כשמכעיסים אותנו. הן מלאות הבעה ומציגות את כל קשת הרגשות שלנו ומהוות מקור ליופי רב בפניה של אישה.

נשים רבות נוהגות לאפר את שפתיהן על-מנת להבליט אותן ולתת להן אופי נוסף. כדי לתת דגש נוסף וביטוי לשפתייך, מורן ברוכים מציעה לך מספר טיפים לאיפור מוצלח של השפתיים.

תוחם – כן או לא?

תוחם השפתיים מבליט את השפתיים ונותן מראה נשי וחושני, אך חשוב מאוד לא להגזים וליצור מראה פרובוקטיבי או מגוחך. יש להשתמש בתוחם בצבע בהיר הקרוב לגוון השפתיים ורק להדגיש את הקווים הכלליים שלהן.

תוחם כהה עלול ליצור מראה “ליצני” ובאמת משמש לרוב באיפור לאמנויות הבמה.

הכנה לאיפור השפתיים

במהלך שנות פעילותיי בקליניקה, זיהיתי כי נשים רבות אינן מודעות לכך שאיפור השפתיים אינו מדגיש רק את יופיין, אלא גם פגמים.

במידה ושפתייך נוטות להתייבש ולהתקלף, חשוב להקפיד לפני האיפור על שימוש בשפתון לחות לפני השינה ולפני היציאה לאירוע על-מנת לשמור על מראה בריא שלהן כדי להבטיח שהאיפור ייטיב עמן וייתפס היטב על השפתיים.

מריחת השפתון

לרוב ישנם חילוקי דעות באיזה גוון להשתמש וגוון חזק ובולט עלול להיתפס כפרובוקטיבי או בטעם רע. הדבר אינו נכון בהכרח.

אין שום בעיה להתבלט כשרוצים בכך, אך חשוב שלא נמרח שכבה עבה מדי. זו עלולה להימרח מהר מאוד ולהרוס את כל האיפור.

על-מנת לוודא שהשכבה דקה ואינה מוגזמת, מומלץ לא למרוח את השפתון באופן ישיר. יש למרוח קו דקיק בחלק הפנימי של השפה ולהצמיד את השפתיים אלו לאלו על-מנת למרוח על כל השפתיים ולבדוק היטב במראה שהשכבה אחידה. במידת הצורך, נעשה תיקונים.

לאלו מאיתנו שיודעות להתחייב

בקליניקה של מורן ברוכים ניתן  בתהליך מהיר, פשוט ונטול כאבים, לאפר שפתיים באופן קבוע. הדבר אינו מחליף את האיפור, אך הוא יכול לספק לך ביום-יום מראה שפתיים חיוני, צעיר ולמלא אותן בגוון בריא, מבריק ורענן.

אם שפתייך חיוורות או בעלות גוון לא אחיד, זהו פתרון נהדר ליום-יום שעל גביו ניתן תמיד באירועים מיוחדים להוסיף איפור נוסף.

איך לא להימרח

לכולנו זה קרה, בחרנו את השמלה המושלמת. התאמנו לה תיק ונעליים, השיער מושלם, האיפור מתוקתק, יצאנו מהבית ואחרי כמה שעות של בילוי, נכנסנו לחדר השירותים ובמבט במראה גילינו את הזוועה – השפתון נמרח על השיניים. לכך יש פתרון יעיל.

לאחר מריחת השפתון, יש למצוץ את האצבע וכך יימרח השפתון בחלק הפנימי של הפה על האצבע ולא יגיע אל השיניים.

לטיפולי יופי ברמה הגבוהה ביותר על-ידי אמנית אסתטיקה המומחית בטכניקות מתקדמות כמו מיקרו-פיגמנטציה ופדיקור רפואי, פני עוד היום לקליניקה של מורן ברוכים.

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.