חייג/י עכשיו 072-371-2105

רפלקסולוגיה משלימה

רפלקסולוגיה משלימה לפדיקור- הפינוק הבריא שלך!

רפלקסולוגיה כידוע היא שיטת טיפול אלטרנטיבית שמאפשרת הרגעה, נינוחות וזרימת דם טובה יותר ומתאים מאוד לשלב אותה בכל מיני טיפולי יופי, במהלך או אחרי הטיפול.

מורן ברוכים עברה הכשרה מיוחדת בת מספר חודשים של רפלקסולוגיה משלימה אותה היא משלבת  יחד עם הפדיקור.

אחרי ביצוע הפדיקור, עושה מורן רפלקסולוגיה לכף הרגל בנקודות המרדיאן החשובות, עליהן יש ללחוץ במהלך הטיפול הרפלקסולוגי.

נקודות המרידיאן אלו הן הנקודות הרפלקסולוגיות בכף הרגל המייצגות את האיברים בגוף והלחיצות עליהן עשויות לרפא, לשכך כאבים ולתרום לשיפור זרימת הדם והאנרגיה באיברים אלה- שזוהי בעצם עיקרון תורת הרפלקסולוגיה.

ברפלקסולוגיה נכונה יש לדעת לאתר את הנקודה המובילה אל האיבר, ולדעת איך ומאיזה כיוון ללחוץ עליה כך שיתבצע הליך טיפולי.

המיקום, עוצמת הלחיצה וכיוון הלחיצה הם שיוצרים את הטיפול הרפלקסולוגי.

רפלקסולוגיה ופדיקור!

הזמן המתאים ביותר לעשות רפלקסולוגיה הוא אחרי פדיקור, אחרי שהרגל נקייה ונחה בתוך מים חמימים ועברה טיפול קוסמטי, אז יש לכף הרגל יכולת לספוג את הלחיצות, היא פתוחה ומשוחררת לטיפול, ומאפשרת ללקוחה להרגיש את עוצמת ורכות הרפלקסולוגיה בשחרור נעים של לחיצה על נקודות המרידיאן המובילות כאמור אל האיברים הפנימיים.

למורן כאמור, הכשרה מיוחדת בתחום ולקוחות רבים לא מוותרים אחרי הפדיקור על הרפלקסולוגיה הטיפולית של מורן, שעוזרת לרגל להשתחרר ממועקות, תורמת לתחושת השחרור הכללית ומזרימה כוחות ואנרגיה חדשים.

הרפלקסולוגיה התחילה יותר ויותר לחדור גם לתחום הקרקפת אצל מעצבי שיער וכאמור גם לתחום הפדיקור. לא חייבים לעבור טיפול ארוך של רפלקסולוגיה כדי להרגיש תחושת ניחוחות, שלווה ושחרור אחרי טיפול קוסמטי כלשהו כמו למשל כאמור פדיקור רפואי.

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.