חייג/י עכשיו 072-371-2105

פדיקור רפואי

מורן ברוכים בעלת הכשרה מקצועית בתחום הפדיקור הרפואי, גם לחולי סכרת,  מטפלת בשיטה מיוחדת ולא כואבת  לטיפול בציפורן חודרנית, וריפוי פטרת ציפורניים.

כאשר מדובר רק בניקוי וטיפוח ציפורניים בכפות הרגליים, מדובר בפדיקור רגיל, אבל כאשר כפות הרגליים סובלות מתופעות כמו: פטריות, אקזמות, ציפורן חודרנית ועוד, יש צורך לעשות פדיקור רפואי כדי לטפל בבעיה עד להעלמתה כליל.

הפנייה במצבים מיוחדים לצורך פדיקור רפואי צריכה להיעשות רק אצל מי שהוכשרה לכך ועברה הסמכה לבצע פדיקור רפואי.

גם אנשים שנוהגים לנעול נעליים סגורות במשך כל היום עלולים לסבול מאי אילו פגעים בכפות הרגליים וגם ספורטאים שמפעילים לחץ על הרגליים ועלולים לסבול מיבלות וכו’ זקוקים לפדיקור רפואי משום שכפות הרגליים שלהם עלולות לסבול מיבלות ועוד..

אנשים סוכרתיים למשל מופנים פעמים רבות לפדיקור רפואי משום שהם חשופים יותר מכולם לכיבים, נגעים וללחץ על כפות הרגליים, וכאמור כדאי מאוד שאת הפדיקור הרפואי שהם רוצים לעשות, הם יעשו בקליניקה בטוחה, סטרילית ואצל מומחית בתחומה.

 

איך עושים פדיקור רפואי?

הדבר הראשון הכי חשוב בקליניקה שלי בתחום של פדיקור רפואי זה רמת הסטריליזציה של כל המכשירים והציוד לצורך הפדיקור.

כל מכשיר ואביזר עובר תהליך סטרילי ממושך שמבטיח ניקיון ואסתטיקה אופטימליים.

במצבים של פטריות או אקזמה יש מוצרי משחה מומלצים בתחום עם תוצאות טובות, ולמורן ברוכים שיטה מיוחדת אותה פיתחה לטיפול בפטרת ציפורניים.

הרבה פעמים יתגלה במהלך הפדיקור הרפואי כי לקוחה כל שהיא לא מודעת כלל לכך שיש לה למשל פטרת בכף הרגל או בציפורניים ואז הפדיקוריסטית צריכה  להנחות אותה בנושא, וגם לעשות לה פדיקור המותאם לבעיה איתה הגיעה.

כאמור מורן ברוכים פיתחה שיטה מיוחדת ולא כואבת לטיפול בציפורן חודרנית.

פדיקוריסטית טובה היא זו שיודעת לאבחן את כף הרגל בצורה מדוייקת, ובמצבים מסובכים הדורשים התערבות כירורגית, היא תפנה את המטופל לרופא לחוות דעת.

PhotoGrid_1448265337730

PhotoGrid_1447707127828

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.