חייג/י עכשיו 072-371-2105

יתרונות לק הג’ל

לק ג'ל

עד לאחרונה, היצע הלקים המסורתי המבוסס על חומרים אקריליים, הגיע עם מגבלות וחסרונות רבות. הלקים הישנים היו מתקלפים במהירות רבה, וכדי לשמור אותו לאורך זמן או לקראת אירוע שחיכינו לו, נדרשנו להתרחק מבילויים בים או בבריכה או מכל פעילות אחרת הכרוכה בהרטבת הידיים – כמו שטיפת כלים או סחיטת סמרטוטים.

כתוצאה מכך, במקום שהלק ישרת אותנו, נאלצנו אנחנו להשתעבד אליו. בנוסף, נאלצנו להתמודד לעתים קרובות עם קילופים בלק ופגיעה במראה הציפורניים הנשברות ונסדקות בקלות, מה שדרש ביקורים רבים ויקרים בסלון לטיפוח ציפורניים.

בשנים האחרונות, נכנס לשוק חומר חדש שמשנה את כללי המשחק והפך במהירות ללהיט אדיר בתחום עיצוב הציפורניים.

הלק מאפשר לשמור על ציפורניים חזקות ומעוצבות בקפידה עם גימור עמיד במיוחד שמאפשר ליהנות מהן לאורך זמן ללא ביקורים תכופים ויקרים לתחזוקה.

כדי ליהנות מטיפולי לק ג’ל איכותיים, בטוחים ועמידים, חשוב לפנות למומחיות המקצועיות בתחום בעלות ידע וניסיון.

ב-Moran’s Place, קליניקת היופי של מורן ברוכים, ניתן ליהנות ממגוון טיפולי יופי בסטנדרטים הגבוהים ביותר וליהנות מציפורניים חזקות, יפות ומטופחות ומיתרונותיו הרבים של לק הג’ל.

מגוון רחב של לקים מצבעים ועיצובים שונים

לק הג’ל מגיע בהיצע אדיר של צבעים ומאפשר לבצע שילובים מרהיבים שייצרו על ציפורניך יצירות אמנות של ממש שיחזיקו לאורך זמן רב מאוד. נמאס לך אחרי שבוע מהעיצוב שבחרת? אין שום בעיה.

ניתן לצבוע על לק הג’ל עם לקים רגילים בצבעים אחרים ולהסיר לאחר מכן עם אצטון. לק הג’ל העמיד והחזק ימתין לך מתחת לצביעה.

מניקוריסטית מקצועית המתמחה בלק ג’ל, תחזיק לרוב בטכניקה ברמה גבוהה מאוד ותוכל להציע לך עיצובים יוצאי דופן.

לק שמתייבש במהירות

אפשר להגיד שלום לנשיפות ההיסטריות על הציפורניים. לק הג’ל מתייבש במהירות באמצעות נורת לד מיוחדת ומאפשרת לך לחזור לשגרה תוך זמן קצר לאחר הטיפול.  לק הג’ל אינו נמרח או נוזל.

עמידות הלק

לק ג’ל הוא עמיד במיוחד ולא מאפשר לך רק ליהנות מלק צבעוני למשך שלושה שבועות ומעלה, אלא גם מזין ומחזק את מבנה הציפורן ומצפה אותן בשכבת מגן המונעת שברים וסדקים. ניתן להרטיב את לק הג’ל ולחשוף אותו לחומרי ניקוי ללא כל חשש לקילופים ודהיית הצבע.

למראה מטופח ובריא

הג’ל המבריק יקנה מראה חיוני לציפורניך.

מניקור בלק ג’ל עושים אצל הטובה ביותר

מורן ברוכים רכשה טכניקות רבות ברחבי העולם ממאסטרים המובילים בתחומם ודואגת להתעדכן במגמות המתקדמות ביותר בתחום האסתטיקה על מנת לספק לך את הטיפולים המובילים בעולם: החל מטיפולי מניקור ופדיקור ועד לטיפולי מיקרו-פיגמנטציה פורצי דרך, עומדים לרשותך טיפולי אסתטיקה רבים בקליניקה Moran’s Place.

על מנת ללמוד עוד אודות טיפולי ציפורניים בלק ג’ל ומגוון טיפולי אסתטיקה אחרים, ניתן לקרוא באתר. על מנת להתפנק עם אחד מטיפולי היופי, ניתן לתאם ביקור בסלון דרך האתר או בטלפון.

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.