חייג/י עכשיו 072-371-2105

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה – רק אצל מומחית!

עד כמה שזו נראית מלאכה פשוטה שאפשר לעשות אותה בבית, נשים רבות  בוחרות לעשות את הסרת השיער שלהן בשעווה אצל מורן ברוכים, וכך הן זוכות להסרה מושלמת ומראה נשי, חלק ומחמיא.

להסיר שיער צריך לדעת להתאים את סוג השעווה לעובי העור ורמת השיעור של הלקוחות, צריך לדעת איזו שעווה מתאימה לאיזה איזור בגוף וכל זה כדי למנוע חלילה “תאונות” שנגרמות עקב שימוש לא נכון בשעווה באזור הלא מתאים.

יש צורך ראשית להשתמש בסוגי שעווה כמו: שעווה קרה, שעוות מתקלפות או שעווה חמה איכותיות בצורה נכונה, בחימום המתאים וכאמור להתאים את סוג השעווה לאזור הסרת השיער. באזור של ורידים ונימי דם למשל, יש להימנע משימוש בשעווה.

חשוב מאוד להקפיד ולהסיר שיער בכיוון הנכון, וזה גם משפיע על רמת הכאב.

לא לכל אחת שעושה הסרת שיער בשעווה יש יד טובה, וזה בדיוק כמו להתפלל לקבל את הזריקה מאחות עם יד טובה ולא כזו שאחרי הזריקה נשאר לך כתם כחול למשך חודש…

 

כל השיטות להסרת שיער- השעווה מנצחת!

השיטות המוכרות להסרה כוללות גילוח, מכשירי הסרת שיער, הסרת שיער בלייזר אבל השיטה הכי אהודה, והכי פופולרית היא בשעווה.

הסרה בשעווה מותירה את העור חלק כמשי, לא מותירה אפילו זקיק אחד של שיער ואף נחשבת כשיטה בה השיער מתדלדל עם הזמן, לא צומח מהר וגם לא בכמות גדולה.

יש כל מיני סוגי שעוות קרות וחמות או שעוות אלוורה שיש לה תכונה מרגיעה, אבל מה שהכי חשוב זה מיהי היד שעושה לך את הסרת השיער, ואם יש לה מיומנות וניסיון, לא תרגישי בכלל שעברת משהו.

יש הרבה נשים שנוהגות לעשות הסרת שיער בשעווה לקראת עונת הקיץ, אבל יש המון נשים שלא מוכנות שתהיה להן אפילו שערה אחת על הרגל, גם אם זה מתחת לגרבי ניילון.

רוב הנשים מסירות את שיער רגליהן בשעווה, אבל יש נשים שעירות יותר שנוהגות להגיע אל מסירת שיער מיומנת ולהסיר שיער גם מהפנים, מהידיים ומאזורים שעירים אחרים בגופן.

שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.