הצללת גבות

חייג/י עכשיו
0723712105

הצללת גבות הינה שיטה חדשנית לעיצוב מראה הגבות. רוצה לשמוע עוד על התהליך? המשיכי לקרוא את המאמר.

גבות הן חלק חשוב של מסגרת הפנים, שכן, הבעות הפנים בולטות יותר על פי סגנון ומבנה הגבות.

ישנם מקרים של נשים רבות, המשרטטות את הגבות שלהן עקב התקרחות הגבה, הסרת שיער מהגבות באופן מוגזם, שגרמה לאובדן צמיחת השיער בגבות ועוד. הבעת הפנים תשתנה ואפילו עשויה להיאבד בגלל  גבות דלות, מה שגורם למראה מבוגר יותר. עיצוב גבות נכון, אינו בהכרח אקט של גנדרנות, כי אם היבט אסטטי. יש נשים שיש להן צלקות בגלל ניתוח, תאונת דרכים או מחלה ולכן אלה תצטרכנה לגשת לקוסמטיקאית מוסמכת המתמחה בשיטת  הצללת גבות.

באמצעות השיטות השונות שבהן ממלאים את הגבות, הביטחון העצמי של נשים רבות עולה יותר, הן יכולות לרחוץ בים או בריכה, מבלי חשש שהצבע מהעיפרון גבות שהן שרטטו ו, לא יימרח על הפנים. ניתן למצוא שיטות שונות כגון מילוי הגבה באמצעות צבע ממש כמו קעקוע, או השיטה שתקנה מראה טבעי יותר לגבות, כגון שרטוט קבוע של כל שערה, . כל השיטות הללו, מהוות פתרון יעיל לכל מקרה לגופו.

הצללת גבות – סיכון נמוך לטעויות

השיטה של הצללות הגבות, מדמה את הצל והאור שנוצרים עם השיער הטבעי. טכניקה זו הינה הפשוטה יותר, מאשר לשים שערה, שערה ואין צורך בטכניקה מיוחדת. שיטה זו היא זו שמהווה סיכוי נמוך לטעויות. ניתן באמצעות קווקווים  לייצר מעין שערות מלאכותיות שנראות טבעיות על הגבה, כך שקשה יהיה להבחין בין גבות טבעיות לשיטה זו של הדמיית שיער בגבות.  גם גבות שהן דקות או קצרות, ניתן להצליל אותן, מה שמהווה הקלה ופתרון לנשים רבות, אשר ממלאות את הגבות שלהן באמצעות עפרון גבות.

השיטה , הינה שיטה מצוינת, היות ונשים רבות תרגשנה בטוחות יותר, המראה של הפנים יהיה צעיר יותר והפגמים בגבה ייעלמו והמראה יהיה פשוט מושלם ומחמיא.  כאשר עובדים בשיטת הדמיית שיער בגבות, יש להקפיד על כמה כללים חשובים:

  • מדידה של גובה ורוחב הגבה וכן המרחק שלה מהמרכז של המצח
  • יש לבחור פיגמנט מתאים שיתמזג באופן טבעי עם הצבע של הגבה הקיימת
  • תיחום הגבות, יתבצע באמצעות עיפרון גבה או עם קיסם דק שטבול בפיגמנט

חיקוי השיער בגבות בשיטת ההצללה

שערות בגבות, הן עבות בתחילתן ודקות בסופן, השערות בגבות תהיינה מצוירות בצורה קשתית ולא בקווים ישרים. יש לעבוד עם הקצה של המחט במכשיר לאיפור קבוע, כך שהגבות תהיינה מושלמות ובמראה טבעי ומחמיא.

מוזמנים להשאיר פרטים בלחיצה כאן ונחזור אליכם, או לפנות אלינו במייל או בווטסאפ:

נגישות