חייג/י עכשיו 072-371-2105

הצללת ספריי פודרה

גבות

הטיפול המבוקש ביותר בישראל, לאחר הטיפול הגבות שלך יקבלו מראה מלא וטבעי וללא חורים.
התוצאה נשמרת בין שנה לשנתיים ומתאימה לכל סוגי העור.

טכניקת הצללת הפודרה הנקראת גם הצללה רכה או הצללת ספריי פודרה בשונה מטכניקת הצללת הבלוק שהיו עושים פעם שהיתה יוצרת מראה מגושם עם קוים חדים ומוגדרים וחדירה עמוקה שבעקבותיה הרבה נשים הסתובבו עם גבות כחולות ואפורות, ההצללה בטכניקת הפודרה מתבצעת עם מחט דקיקה וללא כאבים וללא חדירה עמוקה ועם פיגמנט בגוון השיער הטבעי של המטופלת, את הטכניקה הזו אפשר לבצע עם מכשיר חשמלי או ידני, בטכניקה הידנית היא תיקרא מיקרושיידינג המראה שמתקבל אחרי שבוע הוא אחיד ועדין אורירי וללא קווים מוגדרים, השיטה הזו מתאימה לכל סוגי העור ומחזיקה בין שנה לשנתיים.

ישנם מקרים של נשים רבות, המשרטטות את הגבות שלהן עקב התקרחות הגבה, חוסר סימטריה או הסרת שיער מהגבות באופן מוגזם, שגרמה לאובדן צמיחת השיער בגבות ועוד. הבעת הפנים תשתנה ואפילו עשויה להיאבד בגלל  גבות דלות, מה שגורם למראה מבוגר יותר.

בטכניקת הפודרה נעזרים במחט דקיקה ופיגמנט ויוצרים פיקסלים עדינים שמתחברים לכדי הצללה רכה ועדינה מתחת לשיער הטבעי של הגבות.

הצללת הפודרה זו השיטה האידאלית לאקלים בישראל ולעור הפנים של המטופלות, היא נשארת יציבה יותר משיטת השערה, מחזיקה לזמן ממושך יותר ונראית טבעית יותר עם הזמן.

באמצעות השיטות השונות שבהן ממלאים את הגבות, הביטחון העצמי של נשים רבות עולה יותר, הן יכולות לטבול בים או בריכה, מבלי חשש שהצבע מהעיפרון גבות שהן שרטטו לא יימרח על הפנים.

הצללת גבות – הטכניקה המושלמת

השיטה , הינה שיטה מצוינת, היות ונשים רבות תרגשנה בטוחות יותר, המראה של הפנים יהיה צעיר יותר והפגמים בגבה ייעלמו והמראה יהיה פשוט מושלם ומחמיא.  כאשר עובדים בשיטת הפודרה, יש להקפיד על כמה כללים חשובים:

  • מדידה של גובה ורוחב הגבות והמרחק שלהן
  • יש לבחור פיגמנט מתאים שיתמזג באופן טבעי עם הצבע של הגבה הקיימת
  • שרטוט הגבות לפני שמתחילים
שתפו עם חברים
לייעוץ ללא עלות מלאו פרטים
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.