שיטת השערה בגבות

שמי מורן ברוכים אני בוגרת האקדמיות הנחשבות בתחום המיקרופיגמנטציה, עברתי הכשרות בתחום האיפור קבוע והמיקרופיגמנטציה אצל מאסטרים מן השורה הראשונה, והכשרה מיוחדת בתחום המיקרופיגמנטציה בגבות אצל המאסטרית הבין לאומית מריקה, אני שולטת בטכניקות רבות ובניהן שיטת MBS – שיטת השערה המשוזרת. השיטה שלי היא שילוב הטכניקה עם השיער שכבר קיים בגבות, בצורה הכי טבעית שלא מורגש כלל כי הגבות עברו תהליך כלשהוא.

שיטת השערה הינה שיטה למילוי גבות ע"י טכניקה חדשנית ומתקדמת של הדמיית שיער וזקיקי שיער, גבות מושלמות ותוצאות טבעיות ביותר. התהליך מורכב משני טיפולים בהפרש של חודש כאשר בתחילת הטיפול אני משרטטת צורה לפי בקשתך ובוחרת פיגמנט יחד איתך, את מעורבת בכל התהליך והתוצאה מדוייקת וטבעית.

תקבעי פגישת יעוץ ותתקדמי לדבר הבא בתחום האיפור הקבוע.

לצורך ביצוע הכשרה צריך יד מאוד מדויקת ומכשור מתקדם אבל יחד עם זאת גם יצירתיות בשילוב ההשערה עם הגבות הקיימות עד לתוצאה הכי טובה והכי טבעית שיש.
מוזמנים להתרשם בגלריית העבודות והסרטונים שמופיעים באתר.

התקשר/י עכשיו! 0723712105

מי זקוק למילוי ושיקום גבות?

לנשים וגם לגברים רבים מטבעם אין גבות מלאות, ובמשך השנים יש תופעה של מחסור בצמיחת שיער באזורים מסוימים בגבות בשל תלישה לא נכונה, צלקות, חולי חלילה ועד לגורמים גנטיים היוצר קרחות בתוך הגבה עצמה.

ישנם גברים ונשים ללא גבות מלאות ולכן שיטת השערה בגבות, יוצרת בצורה אומנותית גבות מלאות בעיצוב שמתאים לפנים.

מחיר שיטת השערה

המחיר משתנה בין אדם לאדם, לכן כדאי ליצור קשר ולקבל את ההצעה המתאימה ביותר עבורך!

השיטה של מורן

מורן משתמשת בשיטת השערה בגבות עם מחט דקיקה ומערבת גם את הכישרון האומנותי שלה בשחזור גבות באופן טבעי ומחמיא לפנים הן ברמת הצבע והן ברמת השערה עצמה- שחזור מושלם והכי טבעי.

את שיקום הגבות אצל מורן עושים בשתי פגישות, ובמשך הזמן כאשר יש דהייה בפיגמנט מגיעים לביקור של חיזוק נוסף בגבות.

אין ספק כי היום ליופי אין גבול ועם כל השכלולים והטכניקות, ניתנת היום ההזדמנות לכל אישה לנצל את פוטנציאל היופי הנשי שלה, ולנצל את כל הטכניקות הקיימות לטובתה בתחום הטיפוח, ובכך לזכות במראה חדש, צעיר ואופנתי.

התקשר/י עכשיו! 0723712105

לקריאת המלצות של קהל לקוחותינו היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו שמופיע בתחתית האתר.


שיטת השערה